.

.

Главните мрежи лесна чиста единечна поставка за туширање, хром

Главните мрежи лесна чиста единечна поставка за туширање, хром

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Главните лесни чисти единечни поставки за туширање во Chrome е достапен начин за ажурирање на вашата туш. Сивата плоча за лице го олеснува избришувањето и тушот се вклопува во повеќето раце за туширање. Ексклузивно продаден на. Главните лесни чисти единечни поставки за туширање во Chrome е достапен начин за ажурирање на вашата туш. Хром завршница. Лесно за чистење. Одговара на повеќето стандардни раце за туширање. Ексклузивно продаден на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата