.

.

Spongebob SquarePants graphicенски мастило графички мастило, големини XS-3XL

Spongebob SquarePants graphicенски мастило графички мастило, големини XS-3XL

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е баш од дното на бикини и вие сте поканети. Едноставно, лизнете ја оваа графичка графичка графичка боја и оставете ја забавата да започне. Кул и разнобоен, оваа чудесна мета има уникатна графичка графика што додава димензија и интерес. Опуштено, со кратки ракави, спарете се со омилените шорцеви и сте подготвени за забава на сонце. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички мастило од мастило од пред и назад; Ознаката помалку назад за дополнителна удобност. © Никелодеон, сите права се задржани. Spongebob Square Pants Puff Ink Graphic Tee за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата