.

.

Високиот пораст на Aviaенските високи шорцеви со лагер за велосипеди

Високиот пораст на Aviaенските високи шорцеви со лагер за велосипеди

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие лесни шорцеви за трчање од Авиа се вашиот совршен партнер за вежбање за отворено и прошетки. Мислевме на сè, така што не мора! Овие шорцеви се комплетни со удобен вграден основен слој и цртеж за прилагодливост. Злобната ткаенина ве одржува ладно и суво, така што никогаш не ве забавувате. Материјал : 86% полиестер/14% спандекс; Внатрешен лагер за велосипеди : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со цртеж. Карактеристики : ткаени надворешни шорцеви; вградени под-подрачја; ласкави странични панели; лесен. Водење шорцеви со лагер за велосипеди за жени од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата