.

.

И графичка кошаркарска маица во кошарка

И графичка кошаркарска маица во кошарка

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Никогаш не е премногу рано да го започнете вашиот мал спортист како што треба! Направете го вашиот син и 1 диви стил, графички мета за да ја зајакне својата доверба на и надвор од теренот. Направено од материјал од полиестер во Jerseyерси, кошулата е лесна и доволно дише за класа во теретана и доволно мека за да се носи околу куќата. Совршен, разноврсен додаток на младинска гардероба за активна облека. Комплетирајте со забавна, графичка графити од стари училишта, оваа кошула ќе им каже на сите пријатели на вашиот син дека тој значи бизнис на теренот. Идеална младинска спортска кошула за сите активности кои се движат од кошарка и бејзбол, до фудбал и трчање. 100% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата