.

.

Без граници јуниори со шорцеви од Jerseyерси со полите

Без граници јуниори со шорцеви од Jerseyерси со полите

DEN 351.68

Количината на стоката
Това е достапна

Небо надвор, бутовите надвор. Изгледајте симпатично и удобно ова лето, облечени во овие шорцеви со треперење на дресови од без граници. Изработена во мека, истегнете ја маичката со разголен полите. Завршено со удобна еластична половината со декоративна вратоврска. Спарете ги овие симпатични шорцеви со вашите омилени тимови и сандали за моден изглед. Само на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Inseam : Mid Rise, 2,5 ”Inseam. Затворање : Повлечете еластична половината со декоративна тасела. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ширед на половината; Трим на руфла во полите. Ширед Руфл Jerseyерси шорси за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата