.

.

Девојче на Нанет Девојче цветно здолниште Капри за нозе сет 2T-4T

Девојче на Нанет Девојче цветно здолниште Капри за нозе сет 2T-4T

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ја оваа симпатична скутер поставена облека совршена за пролет! Облеката вклучува бел кратки ракави со жолт исмејувачки трепет на треска со вратот на копчето за лесен и исклучен пристап, на врвот со графички отпечаток од цвеќиња и лакова со лак со накит. Врвот е спарен со забавно шифонско мулти -образложено здолниште и совпаѓање на жолтото капри за нозе. Поставете туту со нозе со нозе, жолти флорали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата