.

.

Раководи за правда за униформа здолниште со плетено скејтер, големини XS-XLP

Раководи за правда за униформа здолниште со плетено скејтер, големини XS-XLP

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте her+ стил со ова униформа скејтер здолниште од правда. Ова трендовски, твирливо здолниште нуди пријатна еластична лента за половината и скриени шорцеви, обезбедувајќи изглед одобрено од училиште што ќе сака да научи. Изработена во мека плетена ткаенина Понте, тоа е лесен за носење, лесен за парови на парови во нејзината училишна гардероба. Спарете го со униформата за правда Поло (продадено одделно) или кој било славен врв во нејзиниот плакар за изглед подготвен за училиште исто толку уникатно колку што е. Само на. Материјал : 95% памук/5% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : половината со среден пораст; Скриени шорцеви со 2 "inseam (големина М). Девојки униформа плетено скејтер здолниште од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе .. и стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата