.

.

Слајд на платформата Бела Вита Кон-Италија

Слајд на платформата Бела Вита Кон-Италија

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Платформата Бела Вита Кон-Италија ја лизга софистицираноста и лесно може да ве однесе од страната на базенот до партискиот клин од сандали со преголема тока за цртичка на стил на вклопување во стилот, нуди удобна изработена надворешна плоча. Слајд на платформата за жени Бела Вита Кон-Италија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата