.

.

Симплмасигени Врвови Со Долги Ракави Кошули Блузи Клиренс Мода Женски Патент Со Патент Со Долг Ракав Печатење Обични Врвови На Блузи Со Маици

Симплмасигени Врвови Со Долги Ракави Кошули Блузи Клиренс Мода Женски Патент Со Патент Со Долг Ракав Печатење Обични Врвови

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мода Женски В-Вратот Патент Долг Ракав Печатење Обичните Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Кошула,В-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Кошула Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Кошулата ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза} Материјал + Овој врв со долги ракави е мек, дише, еластичен, пријателски за кожата и лесен и удобно За Носење. Свилен материјал сличен на крава, не грижете се дали материјалот ја гребе кожата. €Карактеристики}уникатниот дизајн го прави овој врв со долги ракави помодерен и елегантен. Носењето сам во лето може да направи да се чувствувате освежено, а носењето со палто или џемпер во зима може да направи да изгледате поубаво, убаво, модерно и елегантно. ●Стил●можете да носите секојдневни панталони, спортски панталони, фармерки, хеланки и здолништа, што може да го промени вашиот стил. Понекогаш елегантен и интелектуален, понекогаш слободен и лесен. ①Прилики погоден За одмор, секојдневен живот, дом, слободно време, скитници наоколу, училишта, канцеларии, работа, забави, клубови, вечери, ноќни излегувања, плажи, туризам, празници, шопинг,фестивали, состаноци и така натаму. ●Нега на облека се препорачува миење со ладна вода/не белење/закачување или сушење/миење со слични бои, што може да ја зголеми издржливоста на облеката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата