.

.

Кошули За Жени Со Лабава Качулка Плус Големина Обична Памучна Маичка Џебна Блуза Пролет Летни Врвови За Жени

Кошули За Жени Со Лабава Качулка Плус Големина Обична Памучна Маичка Џебна Блуза Пролет Летни Врвови За Жени

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Дристил : Секојдневна Пригода : Секојдневно, Секојдневно, овие обични врвови имаат дизајн со качулка, v деколте и долг ракав до . Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Зимска Дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината материјал : Тип На Шема : Цврсто што добивате : 1 Х Кошула Пол : должина На Женски Ракави : Табела Со Долги Ракави : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 115 Ракав : 58 Должина : 85 големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120 Ракав : 58.5 Должина : 86 големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125 Ракав : 59 Должина : 87 Size : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130 ракав : 59.5 ДОЛЖИНА : 88 SIZE : Xxxl Сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 135 РАКАВ : 60 должина : 89size : Xxxxl Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 БИСТА : 140 РАКАВ : 60.5 Должина : 90size : Xxxxl сад : 18 велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 145 ракав : 61 Должина : 91 Ова обичните ВРВОВИ КАРАКТЕРИСТИКИ ДИЗАЈН СО КАЧУЛКА, V деколте И Долг Ракав До . Лесна И нееластична Ткаенина. Лабава Фит Силуета. Сезона : Зима. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара На Големината. Што Добивате : 1 Х Кошула. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Удобно е и лесно, кул чувство, удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе, женски облини, женственост секси и софистицирана.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата