.

.

Кошули За Жени Облечени Секојдневни Плус Големина Цветни Печатени Градиент Вратоврска Боја V Вратот Краток Ракав Копче Пуловер Резервоарот Блуза Врвот

Кошули За Жени Облечени Секојдневни Плус Големина Цветни Печатени Градиент Вратоврска Боја V Вратот Краток Ракав Копче Пуловер

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Полиестер. Деколте : V вратот. Ракав : Краток Ракав. Должина : Редовно. Стил : Секојдневен. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно, забава, работа, дома, излегување, ноќно излегување, состанок, плажа, училиште, одмор итн. Нега на облека : миење Раце ладно, не закачувајте суво, ниско доколку е потребно. Содржина на пакетот : 1пц жени врвот. Забелешка : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Туника Маици За Жени Жени копче надолу работа Кошула Шема : . Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 18см/7.09" Должина : 70см/27.56"Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 95см/37.40" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 19см/7.48" должина : 71СМ/27.95"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 Големина На Еу : 38 биста : 100см/39.37" рамо : 39см/15.35" ракав : 20см/7.87" ДОЛЖИНА : 72см/28.35"големина : xl големина на сад : 10 Велика Британија Големина : 14 еу големина : 40 биста : 105см/41.34" рамо : 40см/15.75" ракав : 21см/8.27" должина : 73см/28.74"Големина : ххл големина на сад : 12 Велика Британија Големина : 16 еу големина : 42 биста : 110см/43.31" рамо : 41см/16.14" ракав : 22см/8.66" должина : 74см/29.13"големина : хххл сад големина : 14 велика британија големина : 18 Еу Големина : 44 биста : 115см/45.28" рамо : 42см/16.54" ракав : 23см/9.06" должина : 75см/29.53"Големина : ххххл сад големина : 16 Велика Британија Големина : 20 еу големина : 46 биста : 120см/47.24" рамо : 43см/16.93" ракав : 24см/9.45" должина : 76см/29.92"големина : хххххл сад големина : 18 велика британија големина : 22 еу големина : 48 биста : 125см/49.21" Рамо : 44СМ/17.32" Ракав : 25см/9.84" должина : 77см/30.31" изработени од лесна ткаенина што дише, течен И Воопшто не прилепен, мек ЗА Тоа Е Удобно За Носење цел ден. Едноставен Секојдневен Стил, Погоден За Секојдневно Носење. Лесно Се Комбинира Со Фармерки, Тексас Шорцеви Или Здолништа. Тој Е Исклучително Разноврсен И Може Да Се Додаде Толку Многу Различни Начини. Овој Врв Е За Секојдневен, Дневен, Забава, Работа, Дом, Излегување, Ноќно Излегување, Состанок, Плажа, Училиште, Одмор Итн. Можете Да Го Облекуваат Нагоре Или Надолу За Различни Прилики. В Вратот, Краток Ракав, Редовна Должина, Повлечете Го Затворањето, Тече И Замав. Основен Резервоар Со Малку Одблесок. Одговара ОД S ДО 5 XL, 3 Бои За Избор. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини И Изберете Ја Вашата Големина. Рачно Миење Ладно, Не Закачувајте Суво, Ниско Доколку Е Потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата