.

.

Стрипови-Црн Адам-Молња Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Стрипови-Црн Адам-Молња Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Црн Адам-Молња Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Црн Адам-Молња Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата