.

.

Чај Кафе Шеќер Кујна Складирање Канистри Тегли Садови Контејнери Калапи

Чај Кафе Шеќер Кујна Складирање Канистри Тегли Садови Контејнери Калапи

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чај Кафе Шеќер Кујнски Канистри За Складирање Тегли Садови Контејнери калај точка на продажба : Лесен за чистење завршница од нерѓосувачки челик висококвалитетен стилски дизајн тегли за чај, кафе и складирање шеќер тесен дизајн за да ја задржите свежината идеален за одржување на вашата кујна уредна Опис : Боја : како што покажува сликата Капацитет : 80мл Чај Кафе Шеќер Кујнски Канистри За Складирање Тегли Садови Контејнери Калај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата