.

.

Пресврт 5-Странични Залив Прозорец Завеса Прачка-Антички Месинг

Пресврт 5-Странични Залив Прозорец Завеса Прачка-Антички Месинг

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Повеќестрана Прачка За Прозорци на Заливот е совршен начин за украсување на повеќестраниот прозорец на заливот со стилистички допир што не се наоѓа често. Понудени во 3 различни варијации, 4, 5 и 6-странични прачки може да се користат за прозорци со повеќе прозорци и заливи. Прачките се поврзуваат со помош на нашиот аголен конектор што овозможува ротација од речиси 360°. Вклучува : 13/16 во. Диа прилагодлив столб, украсни завршни работи, аголни конектори и хардвери за монтирање. Секоја страна прачка е прилагодлив од 28 во. - 48 инчи. Аголните конектори ротираат за да овозможат движење близу 360°.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата