.

.

Загонски Студија Белиот Дух Малиот Раскул Маска За Костими За Доцно Возрасни-Одлична За Театар, Косплеј, Ноќта на Вештерките или Саемите Рен

Загонски Студија Белиот Дух Малиот Раскул Маска За Костими За Доцно Возрасни-Одлична За Театар, Косплеј, Ноќта на Вештерките

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Со повеќе од 45 Години Иновации и Креативност во костимската индустрија, Загоне Студио е производител на некои од најдобрите маски во светот. Ќе го имате најдобриот и најстрашниот костим во толпата со додавање На Белата Маска На Черепот На Духот. Совршен за театар, косплеј, саеми За Ноќта на Вештерките или рен. Овој злобен изгорен лик ќе ве исплаши до срж. Прикачени на чорап за глава за удобност и движење, Студиските маски Во Загоне се дизајнирани да бидат удобни и носени подолг временски период. Висококвалитетни маски и костими. Упатства за нега : Рачно измијте ги маските од Латекс со разреден благ сапун со лесно намачкување. Нежно намачкајте со чиста влажна крпа за да ја исплакнете. Не користете шминка, средства за отстранување масло и креми бидејќи тоа ќе го скрати животниот век на латексот. Погоден за возраст од 13 и повеќе години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата