.

.

Камила Кабело Уште Не Оди Трговска Маица Маица Косплеј Мажи Жени Летен Дуксер Кратка Маица Врв

Камила Кабело Уште Не Оди Трговска Маица Маица Косплеј Мажи Жени Летен Дуксер Кратка Маица Врв

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совети : 1) ве Молиме внимателно проверете со табелата со големини пред да ја купите оваа ставка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете Ни Е-Пошта. 2) 100% полиестер. 3) машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина. 4) ЗАБЕЛЕШКА : нашата големина Е азиска големина, ќе биде малку помала од вашата вообичаена големина, ве Молиме изберете една големина поголема според вашата вообичаена големина. 5) Применливи сценарија : одличен натпревар За Камила Кабело Уште не оди фановите, семејството и пријателите, новиот дуксер со џемпер со качулка. Погоден за пролет, лето, aut и зима, а исто така и унисекс, машки дуксери и женски дуксери. 6)време На Испорака,време на Испорака 10-30 дена Применлива Сцена : Обична Должина На Ракавот(см) : Кратко Потекло : ЦН(Потекло) Материјал : Полиестер Применлива Сезона : Пролет И Лето Стил : Обична Јака : Тип На Предмет О-Врат : Тип На Врвови Тип : Маици Тип На Ткаенина : Пол На Широка Ткаенина : Тип На Машка/женска Ставка : Тип На Врвови Тип : Сезона На Маици : Летна БОЈА : КАКО ЗАБЕЛЕШКА НА сликата : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред Да Го Купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Детали за големината : 1.to осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачното мерење може да излезе Од 1~3см Разлика Големина : ХХС,Биста : 82см,Должина : 63см,Рамо : 38см,Ракав : 19см Големина : ХС,Биста : 88см,Должина : 65см,Рамо : 40см,Ракав : 20,5 См Големина : С,Биста : 94см,Должина : 67см,Рамо : 42см,Ракав : С,Биста : 94см,Должина : 67см,Рамо : 42см,Ракав : големина 22см : м,биста : 100см,Должина : 69СМ,рамо : 44см,ракав : 23,5 см големина : л,биста : 106см,должина : 71СМ,рамо : 46см,ракав : 25см големина : хл,Биста : 112см,Должина : 73см,рамо : 48см,ракав : 26,5 см големина : Ххл,биста : 118см,должина : 75см,рамо : 50см,РАКАВ : 28см големина : Хххл,биста : 124см,должина : 77см,рамо : 52см,Ракав : 29,5 см големина : 4хл, биста : 130см, должина : 79см, Рамо : 54см, ракав : 31см тип на производ : Камила кабело Не Оди Уште Маици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата