.

.

Исцелување Раце Хх Женска Серена 3-Џебен Врв За Чистење

Исцелување Раце Хх Женска Серена 3-Џебен Врв За Чистење

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Исцелување Раце HH360 2284 Серена 3-Џебен Атлетски Инспириран, V-Деколте Врв За Жени - Атлетски Фит Медицински Пилинг Врвен АТЛЕТСКИ ДИЗАЈН и КРАЈНО ИСТЕГНУВАЊЕ : Нашиот врв на Серена ви го дава изгледот што го сакате со крајна растегливост за сите ваши потреби. Одликувајќи се со ласкаво атлетско вклопување со Деколте Во Форма На V и текстурирани детали за ткаенина на страничните панели и ракави, ткаенината за истегнување од 360 степени ќе биде во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (врз основа на мала големина) : 26,5". МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Одликувајќи се со перформанси И издржливост "Перење и Носење", овој врв има стилски раглански ракави, предни и задни шевови на принцезата, детали за рамни шевови и странични процепи кои обезбедуваат супериорно вклопување и движење. Додавајќи допир на разноврсност на вашата униформа, овој Врв на Вратот лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : медицинскиот пилинг серена има два џебови со преден агол и обезбеден џеб со патент од мобилен телефон, совршен за речиси секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата