.

.

Каролини Богатства CK1105PW Papillon Декоративни Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W, разнобојни

Каролини Богатства CK1105PW Papillon Декоративни Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W, разнобојни

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства ЦК1105ПВ1414 Перница За Украсна Ткаенина Од Папилон, 14хх14в, разнобојна Перница Од Украсна Платнена Ткаенина Од Папилон. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата