.

.

Подобри Трендови Алма Памук Бања Килим, 17 24 Правоаголник, Морнарица

Подобри Трендови Алма Памук Бања Килим, 17 24 Правоаголник, Морнарица

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатноста и луксузот се Сите По Кои Се добро познати Подобрите Трендови. Килимите За капење Алма што ги нуди нашиот бренд се најсоодветните примери. Достапно во три различни големини, затоа изберете ја онаа што најдобро одговара за вашите потреби. Исто така, можете да изберете од прекрасните бои на песок, аква, морнарица и јаглен. Изберете го оној што добро се вклопува во внатрешноста на бањата. Друга клучна карактеристика на која можете да се потпрете е удобноста и антискидните карактеристики на овие привлечни килими за бањата. Памучниот материјал го прави удобно стапалата да стапнат, а полиестерот ја зголемува апсорпцијата на вода што го прави побезбеден. Бидејќи овие се рачно ткаени, им треба нежно чистење, а чистењето на самото место е најдобриот начин да ја одржат својата убавина. Овој Килим за Капење е изработен од 25% Памук и 75% Полиестер со Поддршка на ТПР. Овој е многу апсорбирачки поради употребата на полиестерски материјал. Мекиот допир на памук го прави поудобен. Достапноста во различни бои ја подобрува привлечноста на домашниот декор. Овие реверзибилни килими за памучна бања се разноврсни и можат да се користат и во бањи и во кујна. Карактеристиките на рачно ткаени против лизгање ги прават килимите безбедни за употреба. Овие рачно ткаени килими ќе додадат луксузен допир на просторот во вашата бања. Големина : 17" х 24 " Правоаголник. Морнарица Боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата