.

.

Мека Наметка на софија за Кукли од 18 инчи, Лаванда

Мека Наметка на софија за Кукли од 18 инчи, Лаванда

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Однесувајте се кон себе! Нека секој ден биде спа ден за вашето малечко и нивната кукла со оваа луксузна бањарка! Кадифен и пријатен на допир, неговата нејасна велур ткаенина ќе ве праша каде можете да добиете една во ваша големина! Совршено големина за кукли од 18 инчи како Софија, Американска Девојка и многу повеќе (куклата не е вклучена). СЕКОЈ ДЕН Е СПА ДЕН : Однесувајте се кон себе! Нека секој ден биде спа ден за вашето малечко и нивната кукла со оваа луксузна бањарка!. УЛТРА-МЕКА : Кадифен и пријатен на допир, неговата нејасна велур ткаенина ќе ве праша каде можете да добиете една во ваша големина!. ИНСПИРИРА КРЕАТИВНА ИГРА : Вашето малечко ќе се забавува бескрајно сонувајќи сценарија и приказни за да глуми со својата кукла во оваа наметка, олеснувајќи часови конструктивна, имагинативна игра!. ПРЕДНА ВРАТОВРСКА : промените на Костимите се прават брзо и лесно со класичен фронт за вратоврска, што му овозможува на вашето малечко да вежба врзување врвки и лакови во зона без пресуди. ГОЛЕМИНА ЗА 18 "КУКЛИ : Совршено големина за 18" кукли како Софија, Американска Девојка и многу повеќе (кукла не е вклучена).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата