.

.

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Кафеава Камила, 2 '4'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Кафеава Камила, 2 '4'

DEN 2448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Кафеава Камила, 2 'х 4'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата