.

.

Бебе Ајкула Бебе И Дете Унизе Пижама Сет, 2-Парче, Големини 12М-5Т

Бебе Ајкула Бебе И Дете Унизе Пижама Сет, 2-Парче, Големини 12М-5Т

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Време е за спиење..бебе ајкула стил, доо, доо, направи! Изработена во удобна ткаенина со кул, шарени отпечатоци, таа е на ноќ на атмосфера во Овој Дводелен Комплет За Спиење За Бебиња Ајкула инспириран од нејзината омилена песна и танц. Материјал : 100% Полиестер . Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 1 врв и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : Вратот на Екипажот; долги ракави; контрастно печатење. Карактеристики на панталоните : стил на влечење; еластичен струк за дополнителна удобност. - Smartstudy, Сите Права Се Задржани. Бебе Ајкула За Спиење На Мали Девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата