.

.

Вејверли Инспирација 45 Памучна Дијамантска Печатена Ткаенина За Шиење И Занаетчиство Покрај Дворот, Лазур

Вејверли Инспирација 45 Памучна Дијамантска Печатена Ткаенина За Шиење И Занаетчиство Покрај Дворот, Лазур

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Еве воведе Вејверли Инспирации 100% Памучна Патка Ткаенина. Набавка во чекори во целосен двор, 8 јарди по завртка. Совршен за сите нивоа на изработка од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, надворешна ткаенина и ватирање. Купете во целосни чекори во дворот. Лесно за нега, машината мие ладно со слични бои; не избелувајте; исушете се ниско; далечински веднаш. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Ширина : 45". Дизајн на дијамантски Азурен модел. Тежина : 180ГСМ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата