.

.

Холи Перформанси 120-Филтер За Воздух

Холи Перформанси 120-Филтер За Воздух

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Замена хартија филтер за воздух елемент 14 во. дијаметар и 3 во. висок со портокалов гумен прстен.; Овој висококвалитетен филтер за бела хартија за замена е задолжителен кога вашиот стар филтер ќе се извалка. Се одликува со портокалов гумен прстен кој ќе ви го даде тој гроздобер изглед. Дизајниран да го одржува вашиот мотор да работи на врвни перформанси под какви било услови за возење. Одговара на сите 14 во. тркалезни средства за чистење воздух.; Изработен од висококвалитетен хартиен материјал . Портокаловиот гумен прстен обезбедува гроздобер изглед на мускулниот автомобил. Жица мрежа екран за да се спречи дробење филтер. Одговара на сите 14 " отворен елемент за чистење на воздухот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата