.

.

Хаш Кабинет Со Една Врата, Кабинет За Облекување Во Бања, Сиво Бело

Хаш Кабинет Со Една Врата, Кабинет За Облекување Во Бања, Сиво Бело

DEN 2239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Хаш е домашна компанија во САД. Главни производи : Дома, Канцеларија, На Отворено, Спортски производи итн. Обезбедувањето висококвалитетни и ефтини производи и ефикасна услуга и подобро задоволство на клиентите е целта на нашата компанија. Една Врата Три Оддел За Складирање Бања Кабинет . Ова е сиво-бела бања ѕид / ѕид кабинет со стакло огледало. Овој модел е изработен од висококвалитетна плоча ОД МДФ, едноставна рачка обложена со никел. Горниот слој е горниот и долниот прилагодливи шкафчиња со врати, кои можат да складираат секакви крпи, крпи за капење и други текстилни производи. Долниот слој има три простори за складирање на оддели, кои можат да постават секакви тоалети итн. Дизајнот на овој модел може да направи добра работа за суво и влажно раздвојување за вашите тоалети. Овој кабинет за бања може да се закачи на ѕидот или да стои на масата, што во голема мера може да го намали просторот за инсталација. За евтин и лесен за употреба кабинет за бања, ова е вашиот најдобар избор. Спецификации : . 1. Материјал : МДФ; Стакло. 2. Боја : Еспресо / Сиво Бело. 3. Димензии : (18.90 х 6.50 х 23.63) " / (48 х 16.5 х 60) см(Л х ш х). 4. Големина на Шкафче со три Оддели : (5,32 х 6,38) " / (13,5 х 16,2) см. Пакетот Вклучува : . 1 х Кабинет За Бања. 1 х Дополнителна Торба. 1 х Упатство За употреба. Забелешки : . 1. Метод на одржување : исплакнете директно со вода и потоа избришете со крпа. 2. Внимание : големината на производот е рачно мерење, кои постојат малку грешка, ве молиме погледнете го физичкиот објект. Ве молиме разберете! Цврст ЛИСТ ОД МДФ. Дебелина на плочата од 15мм 12мм. Никелирана рачка. Со стаклена огледална врата, простор за складирање на три оддели. Лесен за инсталирање. Една Врата Три Оддел За Складирање Бања Кабинет –Бела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата