.

.

Уникатни Поволни Цени Женски Плус Големина V Вратот Висок Лактот Ракави Блуза

Уникатни Поволни Цени Женски Плус Големина V Вратот Висок Лактот Ракави Блуза

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Разноврсна блуза е стилизирана со ласкав расцепен врат, високо-низок раб и 3/4 ракави со тркалачки јазичиња за порелаксиран изглед. Треба да се носи полу-проегирен материјал, резервоар или врв на цевка, што не е вклучено во облеката. Стил со фармерки или панталони. Совршен за лежење, шопинг, плажа итн. Погоден за пролет и лето. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитингот, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина 1 X. (Висина 5'6", Градите 41", Половината 29 7/8 инчи, Колкот 47 1/4 инчи, Тежина 185 фунти)Мерење (во инчи)Меѓународна ГолеминаОбем На ГрадитеПоловината1х48 7/8-50 3/82Х52 53 1/23Х55 1/2-57 1/84Х59 60 5/8 Повеќе Стилови, Повеќе Избори, КЛИКНЕТЕ ОВДЕ. Уникатни Поволни Цени Женски Плус Големина V Вратот Висок Лактот Ракави Блуза 100% Полиестер. Сплит Вратот. Увезени. Високо Ниско Полите. Манжетни Со Копчиња. Еден Велт Градите Џеб Декор. Засукајте Ракав.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата