.

.

Санбонепд Машки Обични Тенки Летни Јога Панталони За Плажа Лабава Фит Еластична Половина Лежерна Кратка

Санбонепд Машки Обични Тенки Летни Јога Панталони За Плажа Лабава Фит Еластична Половина Лежерна Кратка

DEN 139.04

Количината на стоката
Това е достапна

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : М Половината : 70-82см/27,56-32,28" колк : 101см/39,76" Должина : 42,5 см/16,73" Големина : Л Половината : 74-87см/29,13-34,25" Колк : 105см/41,34" Должина : 44,5 см/17,52" Големина : XL Половината : 78-92см/30,71-36,22" колк : 109см/42,91" должина : 46,5 См/18,31" големина : ххл половината : 82-97см/32,28-38,19" колк : 113см/44,49" должина : 48,5 см/19,09" големина : хххл половината : 86-102см/33,86-40.16" колк : 117см/46.06" должина : 50.5 см/19.88" машки секојдневни тенки Летни панталони за плажа со Јога лабава еластична Лежерна Половина Кратки Карактеристики : висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата,дише,Ве одржува ладни И опуштени Цело време, особено во топло лето.Едноставни стилски Панталони Со Права нога, лабаво вклопување, прават да изгледате одлично за вашето слободно време. Дизајн затворање На Врвки, Еластичен струк, Растеглив струк со прилагодлива врвка за влечење обезбедуваат максимална удобност на половината. Повод модерно класично вклопување со чувство на памучна постелнина што дише ги прави Овие секојдневни панталони главен производ За удобна дневна облека,летна облека, облека за плажа, работна облека И Облека За Улична Облека Препорачано миење раце,нормално хемиско чистење или машинско перење. Специфики на предметот : Сезона : Сите сезонски пол : Менматеријал : полиестердекорација : печатење/Врвка За Влечење/џебни панталони должина : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Дневно/Секојдневно Што добивате : 1 Х Мажите Панталони Меки, дишат со нежно истегнување. Доволно издржлив за спортско и секојдневно носење. Обезбедува лесна удобност заедно. Прилагодлив Појас. Применливи Прилики - - - активности на Отворено и спортски активности.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата