.

.

Тајни Изрази Невидлив Цврст Антиперспирант Дезодоранс, Кокос Поздравниот, 2. оз

Тајни Изрази Невидлив Цврст Антиперспирант Дезодоранс, Кокос Поздравниот, 2. оз

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете свежи и прекрасни! Изразете се Со Тајни Изрази на Мирис - забавни, смели мириси за силна, целодневна заштита од мирис. Секој мирис е уникатен, исто како и вие и вашите пријатели. Неговата испробана и вистинска формула е дизајнирана да заштити од мирис и влажност за да се чувствувате суво и да мирисате слатко. Најдете го вистинскиот за да одговара на вашето расположение и личност! Невидливото Цврсто ви дава заштита што продолжува да се суши и останува суво. Тајни Изрази На Мирис Невидливо Цврсто Прскање Од Кокос Антиперспирант и Дезодоранс 2,6 мл : 48-часовна заштита од мирис и долготрајни мириси. Тропски, сончан мирис кој е топол и привлечен. Невидливиот Цврст оди на суво и останува сув. Изразете се со овие смели, забавни мириси кои имаат супер-силна заштита. Тајни Изрази На Мирис Невидлив Цврст Кокос Прскање Антиперспирант и Дезодоранс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата