.

.

И Момчиња Слободно Фрлање Кошаркарски Шорцеви, Големини 4-18

И Момчиња Слободно Фрлање Кошаркарски Шорцеви, Големини 4-18

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Активирајте го со овој 2-пакет момчиња кошаркарски шорцеви ОД И1. Стилот на влечење на овие шорцеви го прави брзото менување супер лесно. Изработена од 100% Полиестерска мрежа што дише што ќе го одржува убаво и ладно додека ја носи својата игра на следното ниво. Момчињата шорцеви доаѓаат во две различни бои, така што ќе може да се меша и мах со леснотија. Комплетирајте го изгледот со кој било од НАШИТЕ и1 момчиња маици или тенкови. Изработена од 100% Полиестерска Мрежа. . 2-парче шорцеви во собата. Еластичен појас. Секое пакување доаѓа со еднобоен пар шорцеви и печатен графитпар од шорцеви . Класичен И1 Логото се повторува насекаде. Достапно во различни големини и бои. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата