.

.

екипвз Тренинг Хеланки За Жени Жени Гребење Кревање Хеланки Беспрекорен Тренинг Со Висок Струк Јога Панталони Црн, С

екипвз Тренинг Хеланки За Жени Жени Гребење Кревање Хеланки Беспрекорен Тренинг Со Висок Струк Јога Панталони Црн, С

DEN 302.24

Количината на стоката
Това е достапна

Боја Високи Панталони Половината Спорт Јога Фитнес Панталони Се Водат Сплит Женски Панталони Трчање Девојка Јога панталони метод на Перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење5. Ве молиме запомнете : рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која можете да ја најдете на нашите слики или упатства.3. Облечете се повеќе секси и шармантно.Пол : Женски2. Материјал : директна висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна.Стил : секојдневен, модерен должина : долг материјал : директна Сезона : Aut/Пролет/Лето Повод : секојдневен, секојдневен4. Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, запознавање, танцови перформанси, забава, свадба, работа, одмор дома итн. Погоден заumn и зима.1. Карактеристики : стилски дизајн, лето, пролет и есеншто ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА Женски Јога Панталони 88% Полиамид, 12% Спандекс. Еластично затворање. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Ве Молиме Запомнете : Бојата Може Малку Да Се Разликува Од Сликата. Удобен Висок Струк : Еластичен Појас Со Широк Струк За Покривање На Папокот. Погоден За Капри, Тренингот, Фитнес. Ултра-Растегливо Вклопување Со супер мек и пријателски за кожата материјал, Хеланките за Вежбање ја отстрануваат влагата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата