.

.

Предна Работа Жени Со Кратки Ракави Ладни Маици За Рамо Врвови Плус Големина Летна Кафтан Туника Блуза Врв За Дами Обични Врвови За Кошули Големина С-5ХЛ

Предна Работа Жени Со Кратки Ракави Ладни Маици За Рамо Врвови Плус Големина Летна Кафтан Туника Блуза Врв За Дами Обични Врвови

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Лето Надвор Рамо Блузи,Лабава Повик Отсечени Маица, Ладна Рамо Туника Блуза Блузи. Тип : Лабава,Секојдневен ,Спорт, Дневно. Тип На Шема : Цврст,Обичен,Краток Ракав, Ладно Рамо. Стил На Ракав : Краток Ракав. Боја : Темно Сина,Црна,Сива,Вино Црвена, Бела. Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL. Сезона : Пролет,Лето,Aut, Fall. Материјал : 65% памук 35% полиестер. Прилики : Секојдневно,Патување,Одмор,Забава,Одмор На Плажа ,Спортско Трчање,Домашна Облека. Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Надвор Рамо Блуза. . . . Лето Надвор Рамо Блузи, Лабава Повик Отсечени Маица, Ладна Рамо Туника Блуза Блузи. Материјал : 65% памук 35% полиестер. Удобен е и издржлив, лесен за миење и сушење, давајќи ви меко искуство при носење и грижа за вашата кожа. Тоа е удобно да се носат на дневна основа. Натпревар : овој врв со кратки ракави со принт однапред е суштински летен главен производ. Тоа е модерен сите натпревар, треба да одговара на бик-панчер knickers едноставно веќе кул и освежувачки рекреативни. Дизајн : целокупниот дизајн на овој врат на екипажот е едноставен и лежерен, со кравјо печатење однапред додавајќи малку духовитост на облеката. Прилики : овој пуловер е стилски и разноврсен, што го прави одличен избор за носење дома или надвор. Можете да одите на плажа со пар шорцеви, или можете да одите на пешачење во нив. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата