.

.

Зимски Јакни за Мажи Дозвола Мажи Парови Патент Отворено Зимски Топол Спорт Елек Џебови Без Ракави Јакна Палто

Зимски Јакни за Мажи Дозвола Мажи Парови Патент Отворено Зимски Топол Спорт Елек Џебови Без Ракави Јакна Палто

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мажи Парови Патент Отворено Зимски Топол Спортски Елек Џебови Без Ракави Палтобидете во центарот на вниманието во оваа соодветна топла јакна за на отворено. Студената цврстина е фокусот на дизајнот, е секојдневна облека диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Винтергендер : Менокација : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 X јакна проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Size Bust Length S104cm/40.94"64cm/25.20"M108cm/42.52"66cm/25.98"L112cm/44.09"68cm/26.77"XL116cm/45.67"70cm/27.56"XXL120cm/47.24"72cm/28.35"XXXL124cm/48.82"74cm/29.13" јакни за мажи, пуфер јакна за мажи, загреани јакни за мажи, мажи од јакна, машка јакна, загреана јакна, мажи од кожна јакна, блејзер јакни за мажи, фланелни јакни за мажи, мажи од пуфер јакна, мажи од кожна јакна, зимски јакни за мажи, јакна, мажи од бомбер јакна, зимски јакни за мажи, мажи од руно јакна, машки јакни, исечени јакни пуфер јакна, машка фланелна јакна, машки зимски јакни, жан јакна мажи, кожна јакна, машки пуфер јакни, црни пуфер јакна мажи, машка кожна јакна, arат јакни за мажи, машки пуфер јакни, јакни, скијачки јакни за мажи, машка зимска јакна, јакни за дожд за мажи водоотпорен, машка јакна зима, машка загреана јакна, карирани јакни за мажи, машки јакни секојдневен стилски, јакна за дожд, машка јакна, машки јакни зима, руно јакна мажи, тексас јакна за мажи, машка загреана јакна, јакна во машки стил, машка јакна од руно, мажи за скијање јакна, машка јакна за дожд, јакна за мотоцикли, јакни за ветробрански јакни за мажи, мажи од шерпа јакна, ски јакна, дожд јакна мажи. УДОБНО ИСТЕГНУВАЊЕ : Изработено од 100% полиестер кој нуди удобно истегнување, оваа удобна мека обвивка ве одржува топло и удобно во студено време. ОБИЧЕН ДУКСЕР : машки дуксери дизајн со патент, оваа мека обвивка е направена со редовно вклопување, за класичен дизајн, опремена со 2 странични водоотпорни џебови и може да ги скрие рацете или телефонот и клучевите и така натаму. ПРИЛИКА : Цврста Памучна Ткаенина со Мека Фланелна Постава Дизајнирана за Удобност и Задржување На Топлината. Совршен за Секојдневна употреба слободно време на отворено или во затворено; забава, патување, разгледување, екскурзии, секојдневен ден во канцеларија, риболов, кампување и многу повеќе. Релаксирачко вклопување преку јакна за тело. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : белзели вниманието на деталите е она што ја издвојува нашата облека. Наведувајќи ги само најквалитетните материјали, стручните шевови и изработката. Ова е долготрајна облека во која ќе уживате во наредните сезони. СОВЕТИ : Се Спротивставува на пилинг, отпорен на избледување и поддржува машинско перење. Ве молиме изберете ја големината погледнете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ, тоа ќе ви помогне да добиете вградена големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата