.

.

Гарланд Килим Гранд Флорал фт. фт. Голема Површина Килим Црна Слонова Коска

Гарланд Килим Гранд Флорал фт. фт. Голема Површина Килим Црна Слонова Коска

DEN 2168.32

Количината на стоката
Това е достапна

Сакате да го надградите вашиот простор со убав и функционален килим? Не гледајте подалеку од Големиот Цветен Тепих во Затворен Простор покрај Гарланд. Изработен од полипропиленски куп со конструкција со јамка, овој килим е изграден да трае. Безвременскиот цветен дизајн нуди класичен допир кој никогаш не излегува од мода. Тој е отпорен на почва и дамки, осигурувајќи дека останува да изгледа одлично дури и во области со голем сообраќај. Препорачуваме да користите подлога за тепих за да ја одржите на место и да го заштитите вашиот под. Со редовно чистење со правосмукалка и место, тоа ќе обезбеди долгогодишно уживање. Машина Направена и Тафтувана. Изработен од 100% Полипропиленски Куп. Препорачана Нега : Вакуум И Место Чисти Само. Модерен Стил со Цветен Дизајн. Почва И Отпорни На Дамки. Тип На Градба : Јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Традиционална Акција Назад (килим рампа или лента се препорачува). Големина : 8-стапки x 10-стапки Голем Тепих Во Затворен Простор. Боја : Црна/Слонова Коска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата