.

.

Талигеником Црна Лента Кертриџ за 2265+, 2280+, 7265+

Талигеником Црна Лента Кертриџ за 2265+, 2280+, 7265+

DEN 414.24

Количината на стоката
Това е достапна

Печатете записи и нарачки брзо со оваа лента за печатач со црна точка-матрица.Максимизирајте ја продуктивноста користејќи ја оваа лента за печатач со точка-матрица. Црната лента содржи многу мастило за да испорача конзистентен квалитет на печатење. Оваа лента за печатач со црна точка-матрица Талигеником лесно се инсталира и отстранува за да ги задоволи барањата на работните места за печатење на големо.• Компатибилен Со T2265, T2265 C, T2265 G, T2280, T2280-2 T, T2280 C, t2280g печатачи.* Црната лента за печатач обезбедува остро, економично печатење погодно за комерцијално опкружување • * Вклучува една лента за печатач • * Печати до 20 милиони знаци за помалку промени во лентата • * Технологијата за печатење со влијание нуди висококвалитетни отпечатоци • * Продадени како 1 секој. ПЕЧАТИ ЛЕНТА. Т2265+ ; Т2280+ ; Т2365 ; Т2380 ; Т7265 ; Т7265+. Оем ТАЛИ Геником Бренд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата