.

.

tklpehg Ноќта На Вештерките Sweatshirt Клиренс Fall Облека Спортски Обични Дами Врвови Со Долги Ракави Врвови Капка На Екипажот Пуловер На Ракавот Ноќта На Вештерките Печате

tklpehg Ноќта На Вештерките Sweatshirt Клиренс Fall Облека Спортски Обични Дами Врвови Со Долги Ракави Врвови Капка На Екипажот

DEN 481.76

Количината на стоката
Това е достапна

Останете пријатни и стилски оваа fall и зима со нашите удобни И трендовски Дуксери за Вратот на Екипажот. Со својот преголем дизајн и долги ракави, тој е совршен додаток на секоја секојдневна облека за трендовски и модерен изглед. Без разлика дали одите во канцеларија, училиште, забави, трчање, пешачење, па дури и јога, нашиот Дуксер Со Пуловер е совршен избор. Разноврсна и удобна, тоа е задолжително за вашата есенска и зимска гардероба. Женски Есенски Моден Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Со Екипаж Лабав Фит Пуловер Качулка Y2 K Топсомени Преголеми Половина Патент Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Четвртина Џемпер Со Патент Тинејџерки Паѓаат Ј2К Облека Паѓаат Дуксери За Жени Мода Обичен Пуловер Со Долги Ракави Пуловер Страна Сплит Блуза Лабава Фитсајз Табела : Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46.46" Ракав : 55.5 см/21.85 "Должина : 76см/29.92" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 56.5 см/22.24" Должина : 77см/30.31 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 57.5 см/22.64" Должина : 78см/30.71 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 58.5 см/23.03" Должина : 79см/31.10 " Големина : ХХЛ Големина. : XXL-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 59.6 cm/23.46" Должина : 80cm/31.50 " Останете пријатни и стилски оваа fall и зима со нашите удобни И трендовски Дуксери за Вратот на Екипажот. Со својот преголем дизајн и долги ракави, тој е совршен додаток на секоја секојдневна облека за шик и модерен изглед. Направен со комбинација на вискоза и полиестер, овој пуловер обезбедува крајна удобност и топлина во текот на постудените месеци. Меката ткаенина што дише ви овозможува да останете пријатни без прегревање. Спарете го овој разноврсен врв со секојдневни панталони, фармерки, џогери или шорцеви, заедно со патики или секојдневни чевли. Облечете го нагоре или надолу во зависност од приликата, што го прави погоден за секој секојдневен амбиент. Без разлика дали одите во канцеларија, училиште, забави, трчање, пешачење, па дури и јога, нашиот Дуксер Со Пуловер е совршен избор. Разноврсна и удобна, тоа е задолжително за вашата есенска и зимска гардероба. Преголем дуксер y2k.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата