.

.

Танглетаун Ликовната Уметност Песочник Морето IV Печати На Платно

Танглетаун Ликовната Уметност Песочник Морето IV Печати На Платно

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : - Дебели 290гсм памучното платно нема да попушта или завеса. - Се протегала преку печка исушени - прст заеднички рамка која нема да искриват. - Жичана закачалка за лесно закачување. - Галерија завиткана платно. - Печатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар. Земја На Потекло : - Сад. Тип На Производ : - Печати. Материјал За Примарна Уметност : -Платно. Уметник : - Ен Таволети. Предмет : - Животни. Боја : - Бела/Сина. Одмор / Прилика : - Нема Одмор. Димензии : Големина 20 "H x 20" W-Вкупна Длабочина-Напред Назад : -1.5". Големина 20 "H x 20" W - Вкупна Тежина На Производот : -6 фунти. Големина 20 "H x 20" W - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -20". Големина 20 "H x 20" W-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -20". Големина 25 "H x 25" W - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -25". Големина 25 "H x 25" W-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -25". Големина 18 "H x 18" W - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -18". Големина 18 "H x 18" W-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -18". Големина 30 "H x 30" W - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -30". Големина 30 Tgfa3010 Карактеристики Дебели 290gsm памучното платно нема да попушта или завеса. Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви. Жица закачалка за лесно виси. Галерија завиткана платно. Печатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар. Земја на Потекло : Сад. Тип На Производ : Печатење. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Уметник : Ен Таволети. Предмет : Животни. Боја : Бела/Сина. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Димензии Големина 20" H x 20 "W Целокупната Длабочина-Напред Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Вкупна Висина-Врвот До Дното : 20". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 20". Големина 25 "H x 25" W Целокупната Висина-Врвот До Дното : 25". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 25". Големина 18 "H x 18" W Целокупната Висина-Врвот До Дното : 18". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 18". Големина 30 "H x 30" W Целокупната Висина-Врвот До Дното : 30". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 30".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата