.

.

Девојки Ноќта На Вештерките Пижама Спиење Сет, 2-Парче, Големини 4-10

Девојки Ноќта На Вештерките Пижама Спиење Сет, 2-Парче, Големини 4-10

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Плашлив-симпатична и удобна! Оваа дводелна Пижама за Ноќта на Вештерките поставена Од Патот за Славење ја има вашата девојка подготвена за спиење и слатки соништа со отпечатоци на горниот дел со долги ракави со соодветни задници. Запомнете : овој памучен комплет за пижами е дизајниран со цврсто и еластично вклопување за удобност! Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 1 врв и 1 пар дно. Врвни карактеристики : Вратот на Екипажот; долги ракави; контрастно печатење. Карактеристики на дното : стил на повлекување; еластичен струк за дополнителна удобност. Памучните јп не се отпорни на пламен. За да им помогнете на децата да бидат безбедни, памучните пј секогаш треба цврсто да се вклопат. Девојки Ноќта На Вештерките Пижами Во Собата Од Начин Да Го Прослават.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата