.

.

Пурди Црна Наежвам Серија Екстра Орегон Аголна Трим Боја Четка

Пурди Црна Наежвам Серија Екстра Орегон Аголна Трим Боја Четка

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Четките со црни влакна на пурди имаат природни нишки за мазна завршница. Тие се дизајнирани за употреба со бои и дамки на база на масло. Четките со црни влакна држат и испорачуваат повеќе боја од кој било друг природен материјал, а природно означените врвови даваат мазни резултати на широк спектар на површини. Почнувајќи од најдобрите влакна кои се чистат и исправаат, различните должини и вкочанетост на влакната се мешаат за да се обезбеди исклучителен квалитет, носливост и перформанси при нанесување емајли, прајмери и дамки на база на масло. Аголна. Појас и трим боја четка. 3-инчни црни аголни влакна. Рамна, природна рачка. "Погледнете повеќе детали за производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата