.

.

Жените Турбани Јазол Претходно Врзани Капа Капа Капа Капи Бејзбол Капи

Жените Турбани Јазол Претходно Врзани Капа Капа Капа Капи Бејзбол Капи

DEN 175.04

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Турбани Јазол Претходно Врзани Капа Капа Капа Капи. Карактеристики : . Турбаните за жени се направени од полиестерски памук со висока еластичност.една големина одговара на повеќето жени и тие нема да направат вашата глава да се чувствува затегната бидејќи обвивките за глава се меки,лесни и дишат, без избледување и без балирање, удобни и лесни за носење. Шапката За Опаѓање на косата ве прави уникатни и стилски, погодни за секојдневно носење. Со разнобоен растеглив турбан направете го вашиот живот поинакво искуство. контактирајте не ако имате било какви проблеми . жените може да се носат во предниот дел на главата, или на која било страна што сакате да ја носите; Носете Го на кој било начин што ви се допаѓа и ќе бидете модна дама . Облоги за глава за жени убави ленти за глава модата и ќе ги направат облогите за глава попривлечни шапката за јазол е претходно врзана, не треба да губите време за да научите како да врзете убава. Турбанската хауба за жени може да ве направи пошармантни, а жените африканските турбани можат да ги задоволат вашите потреби, додавајќи енергија и мода во вашата облека . Количина : 1 парчиња. Пол : Жени(Возрасни). нов дизајн, Многу популарен. Материјал : Полиестер. Многу удобна Ткаенина За Истегнување, подарок за себе или за пријателите. Плс Забелешка : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика. Ви благодариме за вашите сфаќања. Содржина На Пакетот : . 1x Капа Бејзбол Капи. Турбаните за жени се направени од полиестерски памук со висока еластичност.една големина одговара на повеќето жени и тие нема да направат вашата глава да се чувствува затегната бидејќи обвивките за глава се меки,лесни и дишат, без избледување и без балирање, удобни и лесни за носење. жените може да се носат во предниот дел на главата, или на која било страна што сакате да ја носите; Носете Го на кој било начин што ви се допаѓа и ќе бидете модна дама. Турбанската хауба за жени може да ве направи пошармантни, а жените африканските турбани можат да ги задоволат вашите потреби, додавајќи енергија и мода во вашата облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата