.

.

Едноставно Дејзи, 14 20 Наутички гео линии слонова коска наутичка декоративна перница на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Наутички гео линии слонова коска наутичка декоративна перница на отворено

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со декоративна перница на отворено од Е по дизајн! Нантукет Наутички гео линии од слонова коска Наутична перница на отворено е дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот дом dã al © Cor. Loveе го сакате чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе на вашиот отворен трем или декор на внатрешен двор. Едноставно маргаритка, наутички гео линии слонова коска наутична перница на отворено : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата