.

.

Inktastic Портланд Орегон Град Хоризонтот Со Гранџ Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

Inktastic Портланд Орегон Град Хоризонтот Со Гранџ Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја својата гордост за градот во кој сте родени! Портланд Орегон Хоризонтот На Градот Со Гранџ Бебе Лигавче, е совршен подарок за да ја покажете својата гордост за вашиот град или да купите како сувенир. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Inktastic Портланд Орегон Сити Хоризонтот Со Гранџ Бебе Биб Унисекс Розова Една Големина. Совршен За Подарок За Сувенири. Прави Одличен Роденденски Подарок. Портланд Орегон Хоризонтот На Градот Со Гранџ Бебе Лигавче, е совршен подарок за да ја покажете својата гордост за вашиот град или да купите како сувенир. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. хоризонти силуета одмор новороденче облека новороденче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата