.

.

Женски Преголем Дуксер Гроздобер Графички Принт Со Графички Принт Со Долги Ракави Кошули Обични Есенски Зимски Џемпери

Женски Преголем Дуксер Гроздобер Графички Принт Со Графички Принт Со Долги Ракави Кошули Обични Есенски Зимски Џемпери

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ви БЛАГОДАРИМЕ ШТО ЈА ИЗБРАВТЕ МОЈАТА ПРОДАВНИЦА,ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ Лесен И МЕК - Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Не проѕирно. КАРАКТЕРИСТИЧЕН ДИЗАЈН-Врвови за жени, плус големина,секојдневно, лабаво вклопување, меко, удобно.Ова е совршен моден дизајн женската пуловер кошула ќе ве направи повеќе мода и charming.It е добар подарок за сопругата/мајката/ќерката/девојката/ пријателите. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Погоден за забава, канцеларија, клуб, шопинг, одмор, пешачење, вежбање или секојдневно секојдневно носење.Овие кошули за жени лесно се совпаѓаат со фармерки, хеланки, секојдневни панталони, чизми. Одлично за гардероба fall/пролет/лето. ноќ на вештерките кардиган женски coови палта исечени патент качулка ј2к јакна женски лесни јакни кошули за ноќта на вештерките со долги ракави за жени кошули за жени маици за жени бел фустан кошула за жени жешка розова кошула розова џемпер за жени слатки џемпери зелена култура врвот бохо блузи за жени кафеав корсет врвот плус големина блузи за жени. плус големина кардиган за жени женски дуксери жан јакна жени жолта дожд јакна девојки зимска јакна жолта долга ракав бела кошула со копче надолу женски долги ракави црна кошула жени ноќта на вештерките дуксер на екипажот женска карирана кошула секси џемпери за жени божиќни џемпери зелени врвови на црвени култури за жени кадифени врвови за жени женски блузи и блузи облечени. девојки кардиган женски палта сомотска јакна женски долги јакни за жени водоотпорни јакни за жени жолта кошула со долги ракави женски врвови со долги ракави фустани со кошули за жени црна маица за жени тексас кошула кафеав џемпер за жени џемпер јакна за жени излегување блузи за жени обични блузи за жени црна мрежа врвни блузи за жени деловни обични.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата