.

.

18 жолта емотивачка топка, #сили

18 жолта емотивачка топка, сили

DEN 3039.84

Количината на стоката
Това е достапна

Отскокнете го вашиот пат да се забавувате со глупостиот Емоџи, скокајќи топка! Скокачките топки се забавна активност за деца и се идеални за игра во затворен или на отворено. Охрабрува фитнес активност и развива Balanace и координација. 18" Yellow Emoji Jumping Ball, #Silly : Bounce your way to fun with the SILLY Emoji Jumping Ball. Jumping Balls are a fun actvity for kids, and are ideal for indoor or outdoor play. Encourages fitness activity and develops balanace and coordination. Inflates Лесно со електричен инфлатор на воздухот (не е вклучен) и заптивки со вклучен приклучок. ПВЦ со тешка тежина значи дека вашиот Emoji Bouncer ќе биде дел од семејството за многу години. до 120 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата