.

.

Skylinewears Менс Качулка Една Пижами Возрасни Не Нога Печатени Комбинезон Облека За Спиење

Skylinewears Менс Качулка Една Пижами Возрасни Не Нога Печатени Комбинезон Облека За Спиење

DEN 186.88

Количината на стоката
Това е достапна

Skyline Wears Еден Патент Комбинезон Дуксер Комбинезон Боди. Идеален за Секојдневна Облека, Комбинезони Со Качулка, плетена ткаенина од руно 80% памук / 20% полиестер. Најквалитетен Пластичен Патент напред. Различни Стилови имаат различни Стилови На Џеб И Патент, Проверете Ја Сликата за Подобра Идеја. Ребреста Манжетна, Еластична Еластика на дното Квалитетни кроеви, форми и бои во комбинација со фини ткаенини во највисока изработка. Skyline Wears Модерен Печатен Едноделен Комбинезон Е Изработен од Најквалитетен Материјал. Плетена крпа од руно 80% памук / 20% полиестер. Стилски Едно Парче имаат различни Стилови На Џеб И Патент. Ве молиме Внимателно Проверете Ја Сликата Пред Да Го Изберете Вашиот Стил. Најквалитетен Пластичен Патент напред, Ребреста Манжетна, Еластична Што се Протега На Дното. Квалитетни кроеви, форми и бои во комбинација со фини ткаенини во највисока изработка. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Вистинската Боја Може Малку Да Се Разликува од Сликата поради Светлосните Ефекти И Различните Поставки на Екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата