.

.

Ѕид Часовник Пролет Цвет Рустикален Земја Молчи Не-Отчукувачки Круг Часовници Пвц Батерија Управувана Кварц Аналогни За Дневна Соба Кујна Спална Соба Бања Канцел?

Ѕид Часовник Пролет Цвет Рустикален Земја Молчи Не-Отчукувачки Круг Часовници Пвц Батерија Управувана Кварц Аналогни За Дневна

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

: Тивко кварцно движење, обезбедува точно одржување на времето и не-отчукување, апсолутно тивко, без бучава, овој тивок ѕиден часовник нема да ви пречи кога читате, работите, размислувате, разговарате или спиете. : Можете да го закачите на ѕидот или да го ставите на масата, тоа ќе биде добар уметнички часовник. Дојдете со кука, широк слот во задниот дел за лесно виси. Напојува со еднаery батерија (не е вклучена) ве молиме користете нормална јаглеродна батерија.Јасен И Лесен За Читање : овој ѕиден часовник има големи црни blackпски броеви и очигледно бирање, така што јасно може да се види времето. Големина : кружен ѕиден часовник мери 10 инчи во дијаметар. Совршен за декорација на ѕид или биро. : Задржи време со мода и ретро стил, совршен за додавање на уметнички жалба до вашиот ѕид. Идеален за дневна соба, спална соба, кујна, училница, гостинска соба, канцеларија, трпезарија, сала за состаноци, кафуле, библиотека или кој било ѕид од која било боја. Осветлете го животот со уметнички ѕиден часовник. : Без разлика дали се преселувате во нов дом или барате подарок, нашиот ѕиден часовник е совршен избор. Споделете го овој прекрасен ѕиден часовник со оние што ги сакате. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, контактирајте не директно, ние ќе ви дадеме задоволно решение. Ѕид Часовник Пролет Цвет Рустикален Земја Молчи Не-Отчукува 10 Инчен Круг Часовници Пвц Батерија Управувана Кварц Аналогни За Дневна Соба Кујна Спална Соба Бања Канцеларија Дома Училиште Декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата