.

.

Пријатен метеж за бебиња и мали деца со долги ракави врвови и панталони сет за спиење на пижами, големини месеци-5t

Пријатен метеж за бебиња и мали деца со долги ракави врвови и панталони сет за спиење на пижами, големини месеци-5t

DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

Време е да се заглавиме со кул, пријатни пижами од пријатни метеж! Овој удобен, удобен комплет за спиење со четири парчиња за вашето бебе или момче за дете има два врвови со долги ракави и два пара панталони. Изработено во удобна ткаенина, овој сет на пижами на момчињата е убав додаток на неговата облека за спиење - совршена за спиење, лежење и толку лесно да се меша и да се совпаѓа! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови со долги ракави и 2 пара панталони. Врвни карактеристики : екипаж; стил на пуловер; долги ракави; контрастни отпечатоци. Карактеристики на пантолоните : Еластична половината на влечење во стилот за дополнителна удобност; контрастни отпечатоци. Спиењето на екипажот на бебето и детето на момчето и панталоните за пижами спијат поставени од пријатни метеж.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата