.

.

Атлетски работи мажите и големите машка 9 залетани кратки, до 5xL

Атлетски работи мажите и големите машка 9 залетани кратки, до 5xL

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетскиот стил ве тера да изгледате одлично и да имате џеб од обете страни. Технологија за влага за влага што ја повлекува влагата за да ве одржува удобно во текот на целиот ден. Подвлекување на лента за половината за ласкаво вклопување го комплетира пантолонот. Машинска миење за лесна нега. Тело : 62% полиестер 38% рециклиран полиестер. Pocketеб : 100% полиестер. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво средно, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини. Направено во Индонезија. Основни шорцеви. Плетена измислица. Покриена еластична лента за половината со влечење. Страничен џеб. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата