.

.

Замена c надворешна рачка на вратата компатибилна со 2000- Chevrolet Tahoe приградски заден дел - задниот текстура црно

Замена c надворешна рачка на вратата компатибилна со 2000- Chevrolet Tahoe приградски заден дел - задниот текстура црно

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Textured Black Door Lock/Key Hole Provision : With Key Hole Notes : Mounted on split door Replaces OE Number : 15095436 Replaces Partslink Number : GM1820105 Interchange Part Numer : 15095436, GM1820105 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty EXTERIOR DOOR HANDLEExterior door Рачките се достапен начин за враќање на функционалноста на вратата на вашето возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработени со трајни материјали за долг животен век.Премиум Црната завршница одговара на вашата оригинална рачка на надворешната врата. процеси како оригинална, обезбедувајќи одлична фитма и квалитетна завршница. Следни возила : Позиција : Заден-задниот дел на вратата на вратата : За модели со сплит тип Doge Chevrolet2000-2001, 2006 Suburban 1500 Base2006 Suburban 1500 LTZ2004-2006 Suburban 1500 Z712000-2006 Suburban 1500 (подмодел : LS, LT) 2000-2001 SUBURBAN 2500 BASE2000-2006 Suburban 2500 (Sumbodel : LS, LT) 2000-2001, 2006 Tahoe Base2003-2006 Tahoe Z712000-2006 Tahoe (подмодел : LS, LT) го заменува бројот на ОЕ : 15095436. Заменува број на делови број : GM1820105. Броеви на размени : 15095436, GM1820105. Заменува број на делови : GM1820105. Броеви на размени : 15095436, GM1820105. Fits Select : 2000-2001,2003,2005 CHEVROLET TAHOE C1500 2002,2004,2006 CHEVROLET TAHOE K1500 2000,2003-2005 CHEVROLET SUBURBAN K1500 2001-2002,2006 CHEVROLET SUBURBAN C1500 2002-2005 GMC YUKON 2004-2006 GMC YUKON XL DENALI 2001 GMC Denali 2001-2003 GMC Yukon XL C1500 2000 GMC Yukon K1500 2006 GMC Yukon Denali 2000 GMC Yukon XL C2500 и повеќе - Додадете го вашето возило на нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата