.

.

Манор Парк модерен сет за трпезариски контра -висина, Барнвуд

Манор Парк модерен сет за трпезариски контра -висина, Барнвуд

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Искористете ги предностите на кој било дом или стан со мал простор со сетот за јадење со 3 парчиња со 3 парчиња. Дизајнот на мешани материјали и металните акценти обезбедуваат индустриски изглед кој потсетува на градски мансарда. Двете цврсти столици се фрлаат уредно под масата за компактен сет што го максимизира вашиот расположен простор за кујна или трпезарија. Седнете удобно на кадифен, тапацирани седишта за време на интимна вечера или додека работите од дома. Пониската полица дава лесно решение за чистење на проекти кога ќе се појават оброците. Manor Park Modern 3 парчиња сет за трпезарии, Барнвуд : Вклучува 1 табела и 2 столици. Современ индустриски стил. Врати го финишот на Барнвуд. Пониска отворена полица за складирање на маса. Удобни, тапацирани столици. Атрактивен акцент на табелата со метал против. Лесно лизгајте столици под таблета во кујни со мал простор. Подготвена влага отпорна на меламин таблета. Направено од MDF дрво отпорен на искривување, издржлив ламинат, челик обложен во прав и постелнина. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 35 ”H x 42” L x 22 ”W.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата