.

.

Вашиот зона Минк Виножито Зебра Посрач за постелнина, секој

Вашиот зона Минк Виножито Зебра Посрач за постелнина, секој

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одличен начин да го ажурирате тековниот декор во спалната соба е со овој забавен и раширен утешител и срам. Уникатниот дизајн на виножитото ќе биде сигурен дека ќе ги воодушеви сите ваши посетители. Овој сет вклучува утешител и срам (а) и е машина што може да се мие за лесно одржување. Вашиот зона Минк Виножито Зебра Посрач за постелнина Сет : Двоен сет вклучува : Утешител (63 "x 86") и 1 срам (20 "x 26") Комплетен сет на кралица вклучува : Удобник (86 "x 90") и 2 Шамс (20 "x 26") 100 проценти Полиестермахин што се пее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата